Uypa İnşaat Proje Üretmeye Devam Ediyor

Uypa İnşaat Proje Üretmeye Devam Ediyor

UYPA İNŞAAT PROJE ÜRETMEYE DEVAM EDİYOR

Huzur Evleri Mahallesi 80. Yıl Bulvarında 2 blok 56 daireden oluşan projeyi yakın tarihte tamamlayan Uypa İnşaat Baraj Yolunda 2 Projeyi daha hayata geçiriyor. Kısa bir süre önce yapımı başlayan Uyanık Rezidans ve Uyanık Life projelerinin yapımı devam ediyor.

1960’lı yıllardan günümüze 3 kuşak İnşaat Sektörü içerisinde bulunan Uyanık Ailesi, İnşaat sektörünün yanı sıra UYPA Gıda toptancılığı ile gıda sektöründe de adını güvenle duyurdu.

1970-1990 yılları arasında Metin Uyanık önderliğinde Kolordu Binası ve askeri lojmanlar, ordu evi ve muhtelif okulların yapımını gerçekleştirildi. Yılların birikimi ve tecrübesi ile inşaat sektöründe varlığını sürdüren UYPA İnşaat, bu güne kadar sorunsuz bir şekilde teslimatını tamamladığı inşaatların verdiği güven ile yeni projelerine devam ediyor.

Uypa İnşaat Muhammet Uyanık;  Bir aile şirketi olarak Metin Uyanık önderliğinde çıktığımız bu yolda 60 yıldır devam etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yapılan her işin özünde ve temelinde ne iş yaparsanız yapın en iyisini yaparsanız firmalar gelece yatırım yapmış olur. Geçen 60 yılın içinde gıda sektöründe de faaliyette bulunduk yalnız inşaat sektöründen hiç uzaklaşmadık. Uypa inşaat olarak öz sermayemiz ile konut üretimine devam ediyoruz. Dünden bu güne istikrarlı gelmemize en büyük etki öz sermayemiz ile yapabileceğimiz inşaatları yapmamız oldu. Yaşanan 2018 ekonomik sorunları ve en son yaşanan Pandemi sürecinde de biz hiç ara vermeden konut imalatına devam ettik. Yaptığımız her konutta proje, lokasyon, işçilik ve kullanılan malzemenin en iyilerini tercih ettik. Bundan sonrada bu şekilde devam edeceğiz. Yapılan her konut çocuklarımıza birer miras olduğu gibi, bırakılacak olan şirket ismi ve itibarı da en büyük mirastır. Sorunsuz yaşanılan evler bizim çocuklarımıza bırakacağımız miras olacaktır.

80.Yıl bulvarında tamamladığımız, 2 blok 56 daireden oluşan projemiz seçkin konut isteyenlerin tercihi oldu. Kısa süre içerisinde satışı büyük ölçüde tamamlanan projede son birkaç dairemiz kaldı. Yaşamın başladığı projede sorunsuz bir şekilde kat sahiplerinin oturması bizim için en büyük servet.

2019 Ocak ayında Baraj yolu 6. Durak civarında başlattığımız ve 3+1, 2+1 daire ve işyerlerinin olduğu  Uyanık Life Projesi planladığımız doğrultuda birkaç aya kadar tamamlanacak. Ayrıca Yine aynı bölgede 2020 ocak ayında başlayan 3+1 daire seçenekleri ve işyerlerinden oluşan Uyanık Rezidans Projemizin yapımı devam etmektedir.

Bizim firma misyonumuz tamamlamadığımız projelerden daire satışı yapmıyoruz. Birkaç arkadaşımız bu konuda ısrarcı olunca Baraj yolunda devam eden projelerimiz için ön kayıt oluşturduk yalnız henüz satış yapmadık.  Daha önceki projelerimizde olduğu gibi satış sürecini proje tamamlandıktan sonra başlatacağız.