Flow Image
Kurumsal

Hakkımızda

Uzun yıllar Uypa İnşaat adı altında sektöre yüzlerce konut kazandıran Muhammet Uyanık, tecrübelerini kendi ismiyle açmış olduğu firmasına taşımıştır. Sağlamlık ve estetikten ödün vermeyen yaklaşımını Muhammet Uyanık ismiyle sürdüren firmamız, sektörde fark yaratacak konutlar yapma misyonunu kararlılıkla sürdürüyor. İnşaat sektöründe konut üretimi yaparak çıktığımız yolda bu gün bir gereksinim olarak tadilat ve dekorasyon işlerini de bünyemize eklemiş bulunmaktayız.


2023 yılının başında yaşanan depremden dolayı hasar görmüş bina ve konutların statik çalışmalarını yaparak gerekli güçlendirme, yalıtım, tadilat ve dekorasyon işlerini bünyemizde bulunan uzman ekipleriyle İnşaat Mühendisi Fatih Uyanık ve İç Mimar Yasemin Uyanık üstlenmektedir.


Öncelik insan hayatı bilinciyle bu güne kadar yaptığımız konutlarda her daim estetik çözümler yanı sıra önceliğimiz sağlamlık olmuştur. Bu bilinçle tadilatını üstlendiğimiz binalarda yaşanılabilecek deprem, sel, rutubet gibi durumları göz önünde bulundurarak  tüm çalışmalarımızı ona göre planlıyoruz.


Konut inşaatındaki titizlik ve estetik anlayışımızı tadilat ve dekorasyon işlerine de yükleyerek siz kıymetli Adanalılara kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.